We zijn 4 weken verder na mijn laatste ongesteldheid. Een paar dagen na mijn menstruatie heb ik toch nog ff een zwangerschapstest ertegenaan gegooid maar deze was , zoals verwacht, negatief. Dan weet ik iig zeker dat die dikke buik door het eten is veroorzaakt.
Toen de vruchtbare periode zou aantreden heb ik weer een fikse verkoudheid gehad, geen koorts gelukkig maar 2 weken lang last van mijn bijholtes gehad. Gelukkig is dat nu weer over.
Helaas is mijn lichaam er toch weer van slag door geworden. Heb niks van vruchtbaarheid vernomen. Of ik heb mijn eisprong niet opgemerkt, of helemaal niet gehad.
Sinds het weekend merk ik wel dat er weer iets aan de hand is. Mijn afscheiding is veranderd, mijn humeur is anders en mijn buik voelt zeurderig aan. Ik denk dat mijn ongesteldheid een dezer dagen nadert maar het kan van alles zijn natuurlijk. Ik wacht weer af.
Verder heb ik eindelijk mij een schop onder mijn r**t gegeven en een afspraak gemaakt bij mijn huisarts voor een allergietest. Bloed is afgenomen en de uitslag volgt. Ook gaan we over een tijdje een longfunctietest doen maar omdat ik toen nog verkouden was wilde ik eerst de uitslag afwachten.
Als laatst had ik het voornemen om gewicht te gaan verliezen en mijn man heeft hetzelfde voornemen voorgenomen. Vandaag beginnen we. Ieder vaart wel zijn eigen koers. Ik focus me meer op beweging en hij op zijn eetgedrag. Ik ben benieuwd hoeveel er af gaat. Iemand toevallig ook bezig met afvallen?
reacties (0)